Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ležící žena

A62/076

Eugène Samuel Grasset (1845-1917)

LEŽÍCÍ ŽENA

19. / 20. stol.
Litografie na papíře, 105x245 mm (výřez pasparty). Secesní rám, pasparta s květinovými motivy. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.