A62/084
Max Švabinský (1873-1962)
MOTÝL
1941
Tuš a akvarel na papíře, 185x112 mm, dat. vlevo dole „V Praze 30./3. 1941“. Věnování: „Malé Evičce Bášové na památku M Švabinský“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.