A62/203
Anonym
MALÝ FOUKAČ BUBLIN
Před r. 1800
Olej na plátně, 45x63 cm. Rámováno v blondelovém zlaceném rámu. Chlapec v červené kazajce se zlatými knoflíky, se slánkou a mýdlovou bublinou v pravé ruce.
Stav D.
Z majetku paní V.