A62/218
Franz Frankl (1881-1940)
IDYLA NA AMMERSEE
10. léta 20. stol.
Olej na kartonu, 51x51 cm. Rámováno, sign. vpravo dole "Franz Frankl MÜNCHEN". Hřejivou atmosféru letního dne pod alpskými vrcholy podtrhuje otevřená branka, zvoucí do zahrady plné květů na břehu jezera Ammersee.