Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Lesní cesta

A62/229

Ludvík Dobeš (1914-1984)

LESNÍ CESTA

Olej na lepence, 48x58,5 cm, sign. vpravo dole „Dobeš“. Rámováno. Stav A. Z majetku paní V.