A62/238
Adolf Alex Jelínek (1890-1957)
BALKÁNSKÝ MOTIV
1921
Olej na mahagonové desce, 21,5x32 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole „A. J. Alex 1921“. Paspartováno, rámováno.