A62/240
J. Peters
DVOJICE PŘÍSTAVNÍCH VEDUT
19. stol.
Olej na plátně, 53x37 cm. Dvojice pohledů na holandské přístavní trhy. Rámováno v bohatě řezaných zlacených rámech.
Stav C.