A62/247
Vladimír Sychra (1903-1963)
PORTRÉT MLADÉ ŽENY
1944
Olej na dřevěné desce, 49x39 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo nahoře „V. Sychra 44“. Rámováno, paspartováno.
Z majetku paní V.