Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét mladé ženy

A62/247

Vladimír Sychra (1903-1963)

PORTRÉT MLADÉ ŽENY

1944
Olej na dřevěné desce, 49x39 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo nahoře „V. Sychra 44“. Rámováno, paspartováno. Stav A. Z majetku paní V.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.