Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Na výletě

A62/249

Vlastimil Košvanec (1887-1961)

NA VÝLETĚ

1929
Olej na plátně, 69x99 cm, sign. vpravo dole „V. Košvanec“. Na zadní straně autorský lístek. Rámováno. Stav A.

Vlastimil Košvanec - absolvent pražské akademie, žák prof. Hynaise.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.