A62/253
Rudolf Kundera (1911-2005)
SVĚTLO PRAVDY – STUDIE
1. pol. 30. let 20. stol.
Olej na plátně, 72x52 cm, sign. vlevo dole „Kundera (studie)“. Studie k monumentálnímu obrazu Světlo pravdy (1934–1935), který Kundera namaloval pro Husův sbor v Brně-Tuřanech. Rámováno.