A62/258
Milan Klvaňa (1927-1991)
UKŘIŽOVANÁ KRAJINA
1968
Olej na plátně, 100x81 cm, sign. a dat. vpravo dole „M. Klvaňa 68“. Na rubu autorský přípis "Ukřižovaná krajina II". Autorova osobní reakce na srpnové události je jedinečným představitelem nejvýznamnější etapy jeho tvorby. Rámováno.