Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ukřižovaná krajina

A62/258

Milan Klvaňa (1927-1991)

UKŘIŽOVANÁ KRAJINA

1968
Olej na plátně, 100x81 cm, sign. a dat. vpravo dole „M. Klvaňa 68“. Na rubu autorský přípis "Ukřižovaná krajina II". Autorova osobní reakce na srpnové události je jedinečným představitelem nejvýznamnější etapy jeho tvorby. Rámováno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.