A62/260
Vladimír Svoboda (1937)
BEZ NÁZVU
1993
Olej na plátně, 90,5x60,5 cm, sign. vpravo dole „Svoboda“ a v prostřední části sign. a dat. „Svoboda93“. Na zadní straně rámu zn. „Josef Souchop majitel“. Rámováno.