A62/272
Tomáš Vavříček (1985)
BEZ NÁZVU
2018
Kombinovaná technika na plátně, 69,5x99 cm, sign. a dat. vlevo nahoře „Vavříček_18“. Rámováno.
Tomáš Vavříček - absolvent Akademie výtvarných Umění v Praze v ateliéru Milana Knížáka, dále žák Veroniky Bromové, Jiřího Davida či Federica Diaze. Multimediální umělec, působící v Praze, Brně i rodných Boskovicích. Svou malířskou a grafickou tvorbu rozšiřuje o divadelní polohy a sociálně zaměřené projekty ve veřejném prostoru.