A62/307
JEDNOZÁVAŽOVÉ REGULÁTORY (DACHLUHR)
Rakousko, Vídeň,
30. léta 19. stol.
Jednozávažový regulátor se skříní ze smrkového dřeva, dýhovanou mahagonovou dýhou a linkovanou javorem. 26x11x96 cm.
Stav restaurováno.