A62/309
ZRCADLO V RENESANČNÍM STYLU
Itálie,
19. stol.
Zrcadlo v rámu zdobeném řezbou a zlacením, se dvěma pilastry s korintskými hlavicemi a bočními kazetami zdobenými imitovanou mozaikou z barevných mramorů.
Stav C.