A62/312
SFÉRICKÉ ZRCADLO
19. stol.
Vypouklé sférické zrcadlo ve zlaceném dřevěném rámu. Nezbytný doplněk zaalpských interiérů 15. a 16. stol. mnohokrát posloužil jako rekvizita a optická hříčka významným malířům uplynulých staletí. Ø 60 cm.
Stav C.
Z majetku paní V.