Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sekretář v benátském stylu

A62/319

SEKRETÁŘ V BENÁTSKÉM STYLU

Itálie, konec 19. stol.
Sekretář s dvoudveřovou skříní stojící na třízásuvkové komodě, zdobený celoplošně malbou lakem, řezbou a zlacením. Květinové motivy střídají plastické zlacené motivy s rokaji a pentlemi, nad převýšením horního dílu řezaná kartuše s lasturou a květinovou girlandou. Interiér vykládán sametem. Stav A.