A62/322
PSACÍ KOMODA SE ZRCADLOVOU NÁSTAVBOU
Rakousko,
30. léta 19. stol.
Čtyřzásuvková komoda z leštěného ořechu s horní zásuvkou výklopnou do pozice psací desky, v interiéru 2 x 2 zásuvky ohraničující psací plochu. Po stranách dva černé sloupky se zlacenými patkami a hlavicemi. Zrcadlová nástavba s horní římsou zdobenou vyřezávaným motivem vějíře. Komoda 60x126x103 cm, zrcadlo 10x108x120 cm.