A62/329
KLASICISTNÍ STOLEK
Německo,
konec 18. stol.
Korpus ze smrkového dřeva je zdoben intarzií v ořechu, javoru a ovocných dřevinách; na horní desce v zrcadle medailon s architekturou v krajině. Jedna centrální zásuvka. 47,5x77x75 cm.
Stav D.
Z majetku paní V.