A62/334
DÁMSKÝ PSACÍ STŮL
Itálie, Janov,
2. pol. 19. stol.
Psací stolek z ořechového dřeva s centrální zásuvkou; po stranách lemován dvěma řadami po dvou zásuvkách. Horní deska kryta hovězí kůží se zlatou ořízkou. Značeno "D. BISSO, NIPOTE e FIGLIO". 50x110x74 cm.
Skvrny na horní desce..
Z majetku paní V.