A62/340
DVA ODKLÁDACÍ STOLKY
Francie,
konec 19. stol.
Dvojice salonních odkládacích stolků s kruhovou horní deskou, mahagon, palisandr, bronz. Horní deska, zdobená geometrickou intarzií a bronzovou hranou, je nesena třemi prohnutými kónickými nohami spojenými kruhovou trnoží. Pod horní deskou jedna zásuvka, bronzové kování a apliky. V. 72 cm, Ø 34 cm.
Stav A/B.
Z majetku paní V.