Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dva odkládací stolky

A62/340

DVA ODKLÁDACÍ STOLKY

Francie, konec 19. stol.
Dvojice salonních odkládacích stolků s kruhovou horní deskou, mahagon, palisandr, bronz. Horní deska, zdobená geometrickou intarzií a bronzovou hranou, je nesena třemi prohnutými kónickými nohami spojenými kruhovou trnoží. Pod horní deskou jedna zásuvka, bronzové kování a apliky. V. 72 cm, Ø 34 cm. Stav A/B. Z majetku paní V.