Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Židle ve stylu Ludvíka XV.

A62/354

ŽIDLE VE STYLU LUDVÍKA XV.

Francie, 19. / 20. stol.
Dvě židle ve stylu Ludvíka XV. z bukového dřeva, s rýžovým výpletem, celoplošně zdobené zlacením na červený poliment, 43x43x95 cm. Spolu: židle ve stejném stylu, 20. stol., rýžový výplet, nezlacená. Stav B - C. Z majetku paní V.