A62/354
ŽIDLE VE STYLU LUDVÍKA XV.
Francie,
19. / 20. stol.
Dvě židle ve stylu Ludvíka XV. z bukového dřeva, s rýžovým výpletem, celoplošně zdobené zlacením na červený poliment, 43x43x95 cm. Spolu: židle ve stejném stylu, 20. stol., rýžový výplet, nezlacená.
Stav B - C.
Z majetku paní V.