Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malovaná číše

A62/409

MALOVANÁ ČÍŠE

Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších 60. léta 18. stol.
Číška kónického tvaru z bezbarvého skla, broušená, zevně fasetovaná, na pohledové straně zdobena pestrou malbou opakními emaily s motivem rokokového kavalíra v krajině u architektonické ruiny, zlacený okraj. V. 9,5 cm. Neznačeno. Stav B.