A62/414
VÁZA LITHYALIN
Čechy, sklo Harrachovské sklárny Nový Svět v Krkonoších, zpracování Friedrich Egermann, Polevsko, ca 1830
Váza zvonovitého těla na vyšší patce a s širším trychtýřovým hrdlem, červené hyalitové sklo, broušené, fasetované do devítistěnu, zdobené hnědě mramorovanou lazurou a zlacenými linkami.
V. 20 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.