Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Upomínková číše

A62/422

UPOMÍNKOVÁ ČÍŠE

Čechy, 1. třetina 20. stol.
Kónická číše s rozšířenou podstavou na osmiboké patce, bezbarvé silnostěnné sklo, broušené, na plášti dvě řady drobných medailonů přejímaných žlutou lazurou, s matně řezanými vedutami Prahy, mezi nimi květinové motivy. V. 12,8 cm. Neznačeno. Stav B. Z majetku paní V.