Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohár s víkem

A62/429

POHÁR S VÍKEM

Čechy, Polubný, Josef Riedel 2. pol. 19. stol.
Zvonovitá číše na nízké patce ve tvaru květu a s obdobně formovaným víkem završeným jehlancovým úchytem, masivní bezbarvé sklo, broušené, reliéfně fasetované do devítistěnu, hladké odsazené hrdlo. V. 19,5 cm. Neznačeno. Stav B.