A62/433
DVOJICE KARAF
Čechy, 19. / 20. stol.
Dvě karafy z bezbarvého skla, broušené, fasetovaná hrdla opatřena zátkami, na výduti matně řezaný / rytý florální dekor.
V. 34 cm a 28,5 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.
Z majetku paní V.