A62/436
DVOJICE LIKÉREK
Čechy, Adolfov u Vimperka, Meyer’s Neffe
zač. 20. stol.
Dvě číšky na likér z tenkostěnného bezbarvého skla, foukané do formy a broušené, širší zvonovitá kupa je na plášti malovaná barevnými emaily a zlatem do podoby květního kalichu.
V. 19,3 cm.
Neznačeno.