Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza Fipop

A62/452

VÁZA FIPOP

Čechy, Karlovy Vary, Moser po r. 1991
Váza oválného půdorysu z masivního kobaltově modrého skla Saphir, broušená, spodní část nad nízkou patkou zvonovitě rozšířená a fasetovaná do dvanáctistěnu, v horní polovině široký pás leptaného, zlaceného a hnědou barvou zatíraného oroplastického dekoru s motivy válčících Amazonek. V. 13,2 cm, d. 18,5 cm. Na podední značeno razítkem leptací tinkturou "Moser". Stav A.