A62/452
VÁZA FIPOP
Čechy, Karlovy Vary, Moser
po r. 1991
Váza oválného půdorysu z masivního kobaltově modrého skla Saphir, broušená, spodní část nad nízkou patkou zvonovitě rozšířená a fasetovaná do dvanáctistěnu, v horní polovině široký pás leptaného, zlaceného a hnědou barvou zatíraného oroplastického dekoru s motivy válčících Amazonek.
V. 13,2 cm, d. 18,5 cm.
Na podední značeno razítkem leptací tinkturou "Moser".