Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza art deco

A62/458

VÁZA ART DECO

Čechy, Nový Bor, Karel Palda 30. léta 20. stol.
Váza z masivního bezbarvého skla, broušená, základní čtyřboký půdorys je dále členěn do hvězdicovitě zalamovaných faset, tělo vázy se zužuje směrem k vystupující ploché patce, nárožní fasety zdobeny ornamentální malbou opakním černým emailem a platinou na částečně matovaném podkladu. V. 25,3 cm. Neznačeno. Stav B.