A62/460
TOALETNÍ SADA
Čechy, Jablonec nad Nisou, firma Kurt Schlevogt,
30. - 40. léta 20. stol.
Flakon a rozprašovač s motivem zvonků a kruhová dóza s květy, umělecky lisované, broušené, matované a leštěné opakní zelené malachitové sklo Jade s florálním reliéfním dekorem ve stylu art deco.
V. 17 cm a 14 cm, Ø 9 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.