Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Mísa

A62/462

MÍSA

Čechy, Praha-Zlíchov, Sklárny a rafinerie Josef Inwald 30. léta 20. stol.
Velká mísa zvonovitého tvaru na čtyřech nožkách, se širokým vodorovným okrajem a kruhovým stojánkem na dně, fialové sklo umělecky lisované, matované a leštěné, reliéfní dekor mořských panen a leknínů, číslo modelu "858". Ø vnitřní 26 cm, vnější 33,5 cm, v. 14 cm. Neznačeno. Stav A/B.