A62/462
MÍSA
Čechy, Praha-Zlíchov, Sklárny a rafinerie Josef Inwald
30. léta 20. stol.
Velká mísa zvonovitého tvaru na čtyřech nožkách, se širokým vodorovným okrajem a kruhovým stojánkem na dně, fialové sklo umělecky lisované, matované a leštěné, reliéfní dekor mořských panen a leknínů, číslo modelu "858".
Ø vnitřní 26 cm, vnější 33,5 cm, v. 14 cm.
Neznačeno.
Stav A/B.