A62/510
TALÍŘ HISTORISMUS
Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz
80. - 90. léta 19. stol.
Závěsný kruhový talíř z měkké kameniny s groteskovým reliéfním dekorem, v zrcadle motiv malého satyra hrajícího na činely, barevně glazováno.
Ø 30,5 cm.
Vtlačená firemní značka "SCHÜTZ BLANSKO" a číslo modelu "158".
Stav restaurováno.