Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Talíř historismus

A62/510

TALÍŘ HISTORISMUS

Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz 80. - 90. léta 19. stol.
Závěsný kruhový talíř z měkké kameniny s groteskovým reliéfním dekorem, v zrcadle motiv malého satyra hrajícího na činely, barevně glazováno. Ø 30,5 cm. Vtlačená firemní značka "SCHÜTZ BLANSKO" a číslo modelu "158". Stav restaurováno.