Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Secesní váza

A62/516

SECESNÍ VÁZA

Čechy, patrně Teplice, zač. 20. stol.
Vysoká válcovitá váza s mírně zúženým hrdlem, zvonovitě rozšířenou podstavou, dvojicí dekorativních uch ve spodní části a reliéfním ornamentálním dekorem, měkká kamenina zeleně glazovaná, s hnědým mramorováním. V. 38,5 cm. Značeno reliéfním číslem modelu "7876.". Stav restaurováno.