A62/516
SECESNÍ VÁZA
Čechy, patrně Teplice, zač. 20. stol.
Vysoká válcovitá váza s mírně zúženým hrdlem, zvonovitě rozšířenou podstavou, dvojicí dekorativních uch ve spodní části a reliéfním ornamentálním dekorem, měkká kamenina zeleně glazovaná, s hnědým mramorováním.
V. 38,5 cm.
Značeno reliéfním číslem modelu "7876.".
Stav restaurováno.