A62/521
VODNÍK
Morava, Olomouc, 20. stol.
Dekorativní keramická plastika představuje vodníka sedícího na vrbě a naklánějícího se nad vodní hladinou, barevně glazováno.
V. 26 cm.
Vtlačená kruhová značka "HJ Olomouc".
Stav restaurováno.