A62/527
FIGURÁLNÍ SLÁNKA
Německo, Míšeň, Königlich Sächsische Porzellan-Manufaktur
1815-1924
Slánka s oválnou miskou na nízkém ozdobném soklu v rokokovém tvarosloví, doprovázená figurou sedícího kavalíra. Bílý porcelán, barevně malováno v pastelových tónech, tónovaný inkarnát, miska s pestrými květy a hmyzem v interiéru a aplikovanými kvítky na vnějších stěnách, zlacené detaily.
D. 17 cm, v. 12,4 cm.
Modrá podglazurní Schwertermarke, psané číslo malíře "62.".
Stav restaurováno.