A62/536
SOUBOR MINIATUR
Patrně Čechy / Japonsko, 19. - 20. stol.
Trojice miniaturních figurálních džbánků na párátka, porcelán, pestře malováno, včetně úchytu na jmenovku. - Trojice opěrek na jídelní hůlky či příbor v podobě ležících postav, porcelán, pestře malováno barevnými emaily.
V. 4 cm / d. 6,5 cm.
Stav restaurováno.
Z majetku paní V.