A62/546
SOUPRAVA S VEDUTAMI
19. stol.
Velký zvonovitý šálek na nízké patce, pod okrajem projmutý, s uchem zakončeným převýšenou palmetou, s podšálkem, bílý porcelán, barevně malovaný krajinnými vedutami s architekturou, zlacené bordury. Spolu: polokulovitá miska na nízké patce, porcelán, na protilehlých stranách pláště barevně malované krajinné veduty se stafáží, zlacené obruby.
V. šálku 10 cm, Ø talířku 16,3 cm a misky 15,5 cm.
Neznačeno.
Stav restaurováno.
Z majetku paní V.