A62/554
ZÁVĚSNÝ TALÍŘ
Rakousko, Vídeň, 18. / 19. stol.
Kruhový talíř se zvlněným okrajem a reliéfní "pletivovou" bordurou, porcelán, pestře malované květinové motivy na glazuře, zlacený okraj, opatřeno montáží k zavěšení.
Ø 23,8 cm.
Modrá podglazurní značka štítu, fialové psané č. malíře "31.".
Stav C.
Z majetku paní V.