A62/560
DVOJICE TALÍŘŮ
Čechy, Karlovy Vary či Bavorsko, Wiesau, malírna porcelánu Josef Kuba, 2. třetina 20. stol.
Dva ploché kruhové talíře, bílý porcelán, zdobeno modrým fondem / linkami, bohatý oroplastický a tištěný zlacený dekor jemného florálního krajkoví v historizujícím / orientálním tvarosloví.
Ø 27,4 cm a 27,6 cm.
Zlatě tištěná kruhová značka "J. K. fine porcelaine Carlsbad" a "MADE IN GERMANY" / purpurově a zlatě tištěná značka koruny s ručně psaným textem "Real-Gold decor a la main KK" a štítem.
Z majetku paní V.