A62/561
DEKORATIVNÍ TALÍŘ
Německo, Waldenburg-Altwasser, Porzellanfabrik C. Tielsch & Co. A.G.
1894-1909
Závěsný kruhový talíř z bílého porcelánu, v zrcadle barevně tištěný dekor s motivem chudé rodiny hřející se nad řeřavými uhlíky, značeno při okraji "Murillo", široký ornamentálně zdobený okraj v tónech zelené, červené a tyrkysové se zlacením.
Ø 25,5 cm.
Zeleně tištěná podglazurní značka "C. T." s orlicí, zeleně psané č. dekoratéra "16496 / 13".