A62/607
ZLATÝ NÁRAMEK
Německo, 20. stol.
Dámský náramek tvořený geometrickým vzorem z drobných článků ze žlutého a růžového zlata, zásuvné zapínání s pojistkami, puncovní značka Z-58, v původní etuji.
Au ryzost
585/1000.
46,31 g, d. 21 cm.