Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý náramek

A62/607

ZLATÝ NÁRAMEK

Německo, 20. stol.
Dámský náramek tvořený geometrickým vzorem z drobných článků ze žlutého a růžového zlata, zásuvné zapínání s pojistkami, puncovní značka Z-58, v původní etuji. Au ryzost 585/1000. 46,31 g, d. 21 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Vydražená cena: 35 000 Kč