A62/616
STŘÍBRNÁ BROŽ
Československo, 30. léta 20. stol.
Stříbrná brož obdélného tvaru s prolamovaným reliéfním motivem větviček jmelí, 2. čsl. puncovní značka S-48, ryzostní číslo, mistrovská značka "JS".
Ag ryzost
800/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 13,45 g, 6x5 cm.