Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná brož

A62/616

STŘÍBRNÁ BROŽ

Československo, 30. léta 20. stol.
Stříbrná brož obdélného tvaru s prolamovaným reliéfním motivem větviček jmelí, 2. čsl. puncovní značka S-48, ryzostní číslo, mistrovská značka "JS". Ag ryzost 800/1000. Celková (hrubá) hmotnost 13,45 g, 6x5 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Vydražená cena: 2 100 Kč