Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Madona z Frauenreuthu

A62/707

MADONA Z FRAUENREUTHU

Bavorsko okolo 1800
Trůnící korunovaná Madona s Ježíškem a knihou. Akvarel na pergamenu, 9,5x7 cm (výřez), rámováno ve zlaceném rámku s volutovou korunou, paspartováno, zaskleno. Stav A. Z majetku paní V.